Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Květen 2012
Synčanské miničarodějnice - Fotoalbum

30.4.2010
Přidány fotky ze Synčanských miničarodějnic. Akce se podle našeho názoru povedla a dětem se velmi líbila.  Fotoalbum

sbor dobrovolných hasičů Synčany

11.9.2009                                                                                                                                                 Opět jsme se na nějaký čas odmlčeli, ale fotky a videa zde přibývají stále.  Přes prázdniny jsme si dali tak nějak oddech, ale už jsme zase v akci. Stíháme dokonce i dvě soutěče denně, což je tak trochu náročné, ale co by člověk pro hasičinu neudělal. Pokud nás chce někdo vidět tak má možnost zítra ráno v Bělé u Luže a večer na noční v Rosicích. Fotky a videa samozřejmě budou.

sbor dobrovolných hasičů Synčany

13.7.2009                                                                                                                                   Omlouváme se, že fotky sem nebyly vloženy dříve, ale ještě jsme nepřišli na to jak prodloužit den. Ale něco k samotné soutěži. Musíme samozřejmě poděkovat Brčekolským hasičům za propůjčení skvěle připraveného areálu a nástřikových terčů s elektronickou časomírou. Dále bychom chtěli poděkovat všem soutěžícím družstvům, zvláště pak družstvo Rosice B (veteráni), kteří dasáhli výborného času a porazili i mnohem mladší týmy. Doufáme, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že se nám podaří tuto soutěž za rok opět pořádat.

sbor dobrovolných hasičů Synčany

4.7.2009                                                                                                          27.6.2009 jsme se zúčastnili ligové soutěže konané v sousedních Brčekolech a přes velkou konkurenci z řad ligových mužstev jsme obsadili kráské 22 místo z 25 soutěžících mužstev. Všem kteří nám fandili moc děkujeme

4.7.2009                                                                                                         21.6.2009 jsme se zúčastnili druhého ročníku Soutěže v Trhové Kamenici - Zubří. na této soutěži jsme si poprvé před rokem vyzkoušeli co to je soutěžit v požárním sportu. Přesně rok na to se sečetli všechny za rok nabyté zkušenosti a poprvé to přineslo kýžený výsledek a to první místo.

 

 

 

 

 

 

 

31.5.2009                                                                                                                Jak jsme slíbili tak jsme splnili. Zavítali jsme do Leštiny u Nových Hradů. I přes nepřízeň počasí se soutěž konala a byla velice zajímavá první kolo byl klasický požární útok zkrácený na dvě béčka. Druhý útok byl ve zmenšeném počtu závodníků. Časy z obou pokusů se sčítali. Bohužel jsme včera neměli asi takovou formu jako před týdnem v Bóru a tak jsme se umístili na sedmém místě z deseti.

Prostřih celou soutěží od Zdendy zde http://uloz.to/1874856/hasici-lestina-2009.wmv

 

 

 

 

 

 

 

28.5.2009                                                                                                                Dne 30.5.2009 zavítáme do Leštiny u Nových Hradů tak nám držte palečky nebo ještě lépe přijeďte fandit.                                                                                                  http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/99980/Lestina.pdf_36.12KB.html

 

 

 

 

 

 

 

 

25.5.2009                                                                                                               Naší první soutěží v tomto roce byla soutěž Chrasteckého okrsku konaná 23.5.2009 v Boru u Chroustovic. Zde jsme předvedli, alespoň se domníváme, slušný výsledek, a to že jsme obsadili krásné čtvrté místo. Předčili nás pouze dvě obce a to obě dvě družstva z Brčekol, kterým vděčíme za místo k trénování a nespočet dobrých rad, a Rosice. A čemu vlastně vděčíme za tento výsledek? Ještě jednou by jsme chtěli poděkovat starostovi obce panu Luboši Netolickému za novou stříkačku, to znamená že již vlastníme PS 12, a novým hadicím. Ještě bych dodal, že bylo 9 okrskových mužstev  + 3 čili 12 na menoriál J. Hančára a jedno družstvo žen z Horky, které předvedly vše jak má být i s pořadovou přípravou.

sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

6.1.2009                                                                                                                                                  Dne 3.1.2009 se konala výroční valná hromada. Děkujeme všem zůčastněným zejména pak starostovi obce, starostovi okrsku a zástupcům sborů z okolních obcí.

Dne 27. a 28. 2008 jsme vyčistili okolí hasičárny.

                                                                                      sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

22.9.2008                                                                                                                                                        V tuhém bratrovražedném boji s rosicemi, kde byl krásně vidět rozdíl v technice, jsme bohužel  prohráli, ale elánu nám to neubralo.

16.9.2008                                                                                                                                                Sdh zakončí "hasičskou sezónu" 20 září v Horce. Kde se zůčasní soutěže v požárním útoku pořádaném ke 120 výročí sboru v Horce. V 9 :00 sraz účastníků , prezentace soutěžních družstev.13:00 zahájení soutěže v požárním útoku.Bohatý doprovodný program bude družstva provázet po celý den i večer.

                                                      srdečně  vás zve  sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

16.9.2008                                                                                                                                                Dne 13.září proběhla noční soutěž v Rosicích u Chrasti. Sdh Synčany k velkému překvapení diváků získaly 13.místo z 24 mužských družstev, s časem 0:45:49.

26.8.2008                                                                                                                                                          Brčekoly 30.8.2008 Program: do 19:30 prezence, 19:45 nástup, 20:00 provedení útoků.

 

 17.8.2008                                                                                                                                               Dne 16.8.2008 se konala schůze, konaná k výročí 125 let založení sboru dobrovolných hasičů v Synčanech. Na schůzi bylo zvoleno nové vedení sboru. Starostování po panu Hančárovi přebral Fanda Kysela, velitele po panu Jeřábkovi Petr Rychtařík a jednatele po panu Samkovi Martin Šimunek. Jménem sboru bychom chtěli poděkovat všem, kteří se dostavili, zejména pak starostovi obce Rosice panu Netolickému a starostovi okrsku panu Solarovi  dále samozřejmě všem hasičům jak místním tak i z okolních obcí.

                                                                           sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

15.7.2008
SDH Synčany se zůčastní 115. výročí oslav, soutěže založení sboru SDH Přestavlky v Přestavlkách. Soutěž se bude konat 19.července ve 14.00. 

Srdečně vás zve:                                                       sbor dobrovolných hasičů Syčany

 

6.7.2008
Výsledky soutěže v Boru u Chroustovic.
Zde probíhala soutěž trochu netradičním způsobem. útoky nebyly prováděny z připraveného plata, ale z vozu. Této soutěže se zúčastnilo osm mužstev. Naše třetí soutěž skončila pro nás opět o jedno místo lépe. zkončili jsme 6 z osmi. Děkujeme hasičům z Boru za pohár, který jsme obdrželi, za obnovení činnosti hasičů v Synčanech.

                                                                            sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

29.6.2008
Výsledky soutěže v Brčekolech.
Opět jako v Trhové Kamenici se i zde zúčastnilo soutěže 13 družstev. Soutěž byla pořádána dle pravidel požárního sportu na nástřikové terče. S časy 47,94 a 55,92 jsme obsadili krásné předposlední čili 12 místo.

                                                                               sbor dobrovolných hasiců Synčany

 

22.6.2008
A další týden 5 července se SDH Synčany žůčastní IV. ročníku memoriálu Jiřího Hančára v Boru u Chroustovic .Začátek  je ve 13.00.hodin.

                       Přijďte nám fandit.                          sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

22.6.2008
Tento týden 28.června v sobotu budeme soutěžit v Brčekolech. Kde se koná 3 ročník poháru obce Brčekoly .Program: do 12:30 prezentace, 12:45 nástup 13:00 provedení útoků.

Srdečně vás zveme. Přijďte nás podpořit a fandit.

                                                                                  sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

22.6.2008
Výsledky ze soutěže v Trhové Kamenici.
Ze 13 soutěžících sborů jsme v prvním kole s časem 43,29s. se  umístily na 8 místě.V druhém kole jsme  kvůli technické závadě byli poslední.
Přestože jsme celkově zaujaly čestné poslední místo nadčení a odhodání nám nechybí.     

                                                                                  sbor dobrovolných hasičů Synčany 

 

15.6.2008
 Dne 21. června 2008 ve 14 hodin u Rozhledny -Zubří v Trhové Kamenici. Se poprvé zůčastníme soutěže Hasičských sborů.

Srdečně Vás zmeme. Přijeďte nás podpořit a fandit.

                                                                                      sbor dobrovolných hasičů Synčany 

 

 

sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

sbor dobrovolných hasičů Synčany

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Zvykuk, 26. 9. 2008 22:40)

Děkujeme za rady prodiskutujeme případné možnosti a o rady se případně obrátíme. Dětské družstvo prozatím nepřipadá v úvahu většina těch nejmladších je ještě v plenkách a tak se jim zatím moc běhat nechce :) tedy s hadicema. Takže ještě jednou moc dík. SDH Synčany

zprava

(ivana.chara@seznam.cz, 21. 9. 2008 20:49)

¨ještě vám poradím.přestupte do české hasičské jednoty.má to velký výhody.hlavně finančním zajištění na činost.tady na chrudimsku je hlinsko,včelákov,prosetín,hlína,vrbaták,zaječice,libanice,a.my podlažice.další výhody jsou že máme své soutěže.že není takovej problem se probojovat na mistrovství čr.my letos s dětma jsme skončili na mistrovství čhj. mhj.v přerově 8 ze 28 týmu z čech a moravi.čau čhj.podlažice

zprava

(ivana.chara@seznam.cz, 21. 9. 2008 20:11)

zdraví vás čhj. podlažice.založte dětský tým stou vaši8 by to bylo supr.co jste předvedli na noční v rosicích a v horce nemělo chybu.kdyby jste chtěli pomoc s vybavením nebo s treninkem rádi vám pomužem petr charousek čhj.podlažice